Petaši u Gradskome kazalištu Žar ptica

Učenici petih razreda (a, b, c) bili su na kazališnoj predstavi Mrvice iz dnevnog boravka u Gradskome kazalištu Žar ptica u pratnji nastavnika Marjana Marangunića, Gordana Jurkovića i Ivane Ladika 5. ožujka 2018. Predstava je nastala prema djelu Sanje Pilić, Mrvice iz dnevnog boravka, koje je 1995. g. osvojilo nagradu Ivana Brlić-Mažuranić koja se dodjeljuje za najbolji književni tekst i ilustracije u tekućoj godišnjoj produkciji dječje knjige. Iako se radi o nizu „mrvica“, tj. svakodnevnih obiteljskih problema, koje imaju desetogodišnji dječak Janko i njegova obitelj (majka, otac i sestra), predstava je humoristična. Središnji je problem nedostatak novaca, no ima tu i problema vezanih uz traženje smisla života, ljubavnih i školskih problema.

objavio: Alen Šterpin   datum: 9. 3. 2018.

Album

Popis postojećih albuma:

Naziv albuma
Kreirao

MIRENA MALJKOVIĆ
12. 11. 2015. 12:24

Jelovnik za tekući tjedan:

Priloženi dokumenti:
Jelovnik 19.11.-23.11.2018..docx

Upisi u 1. razred

Upisi u srednju

Saznaj korisne informacije o upisu u srednju školu!

Informacije i pristup e-dnevniku

Javni natječaji za izlete i ekskurzije

Javni natječaji za ekskurzije i izlete.

Vikendom u dvorane

Program "Vikendom u sportske dvorane" u sklopu kojeg se potpuno besplatno provode razne sportske aktivnosti za učenike.