Nogometna utakmica između osmaša i profesora odigrala se 12.06.2017.
U napetoj borbi učenici su izboriuli pobjednički rezultat

Kako je bilo pogledajte u galeriji fotografija.

:: opširnije ::

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 2. 6. 2017. 09:06

Uspjesi u streljaštvu naših učenica

Učenice 8. b Lucija Palma Jukić, Maša Maletić i Lara Škulić nastavile su osvajati nagrade u streljaštvu. Na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu održanome u Streljani Vrapčanski potok 30. travnja 2017. ekipno su osvojile 3. mjesto u zračnoj kadetskoj pušci, a na Prvenstvu Hrvatske u Solinu 6. svibnja 2017. ekipno su osvojile 3. mjesto u zračnoj standardnoj pušci.

Čestitamo djevojkama!

Učenice 8. b Lucija Palma Jukić, Maša Maletić i Lara Škulić u ovoj su školskoj godini osvojile dva pehara u streljaštvu. Na Marinkovićevu memorijalu 2017. osvojile su 2. mjesto u ekipnom natjecanju, u disciplini puška, 12. veljače 2017., te u Ligi zagrebačkih osnovnih škola također 2. mjesto, u disciplini serijska zračna puška,  2. travnja 2017.

Učenicama čestitamo na postignutim rezultatima te se nadamo da će i ubuduće nizati sportske uspjehe.

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 12. 4. 2017. 09:30

‎Virtualni Plesni Show-2017- Osnovne Škole - Hrvatski školski sportski savez

Učenice naše škole su i ove godine natjecateljice u ‎Virtualnom Plesnom Show-u 2017- za osnovne škole koje organizira Hrvatski školski sportski savez.

Video možee pogledati na linku:

Molimo vas da učitate njihovu Facebook stranicu i kliknete LAJK za naše cure!!

Sretno!!!

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 31. 3. 2017. 08:31

Prvenstvo osnovnih škola grada Zagreba u akrobatskom rock'n'roll-u

Na natjecanju su nastupili i učenici naše škole u sastavu natjecatelja našeg kluba, te postigli izvrsne rezultate.

Ukupni rezultati su:

Formacije mlađi osnovci 2:

6. mjesto – Rock magic (Kisha Diklić, Mona Ograjšek, Franka Petrović, Bruna Grilec, Franka Grilec, Maksim Mrkoci, Valentina Božana Ćorluka, Helena Lovreković, Nika Matić, Mara Mihaljević i Ema Karšaj)

Mlađi osnovci 2:

3. mjesto – Vedrana Božana Ćorluka – Maksim Mrkoci

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 28. 3. 2017. 14:57

14. Prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock'n'roll-u

U subotu 04. veljače '17. godine u sportskoj dvorani XV Gimnazije (MIOC-a) održano je 14. Prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock'n'roll-u.

Ukupni rezultati su kako slijedi:

4. mjesto  Rock magic (Franka Petrović, Bruna Grilec, Franka  Grilec, Maksim  Mrkoci, Valentina Božana Ćorluka, Helena Lovreković, Nika Matić, Mara Mihaljević i Ema  Karšaj)

Formacije mlađi osnovci 1:

4. mjesto – Zlatni rokeri (Nika Stipančić, Ema Jagić, Karlapetra Loborec, Marta Sklepić, Lana Mešina, Matea Klarić, Antonija Komerički, Valentina Đerek, Antea Ugarković, Viktorija Sklepić i Marko  Ćorluka)

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 6. 2. 2017. 10:25

Sportski uspjesi naše učenice Katarine Baković

Sportski uspjesi naše učenice Katarine Baković, koja pohađa  4. a razred, nisu iznenadili njezine suučenike niti učitelje. Katarina se sinkroniziranim plivanjem počela baviti sa šest godina, a sada već osvaja medalje. Tako je  27.11.2016. godine sudjelovala na Hrvatskom prvenstvu u tehničkim vještinama (za kadetkinje – natjecateljice do 12 godina) u Zagrebu na kojem je osvojila zlatnu medalju.

2. 12.2016. sudjelovala je na 17. Crystal Cup –u u Beogradu na kojem je osvojila sljedeće medalje:

·         Zlato u disciplini – solo

·         Zlato u disciplini -  duo

·         Zlato za tehničke vještine i

·         Srebro za tim.

Čestitamo Katarini na velikom trudu i radu te joj želimo puno sreće u daljnim natjecanjima.

ponosna učiteljica Diana Dujmović

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 20. 12. 2016. 15:31

Utakmica profesora i učenika

Odigrana je utakmica učenika osmih razreda i profesora u povodu odlaska osmaša.
Utakmica je popračena velikim brojem djece koji su navijali i za učenike i za profesore.
Prvo poluvrijeme je završilo 4:1 za profesore da bi učenici stigli rezultat u drugom poluvremenu i utakmica je završila 4:4.

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 9. 6. 2016. 16:19

Članice akrobatskog kluba MEGA Rock osvojile treće mjesto

Učenici i učenice 1. i 3.  razreda naše škole su članovi/ce akrobatskog kluba MEGA Rock i redovito sudjeluju na natjecanjima.

02.04. 2016., održano je 11. Prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock and roll-u . Naše učenice su osvojile 3. mjesto u svojoj formaciji.

Čestitamo! smiley

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 8. 4. 2016. 17:00

Prvenstvo grada Zagreba u atletici za cure 7.i 8. razreda

Na Prvenstvo grada Zagreba u atletici za cure 7.i 8. razreda održanom na Mladosti u Zagrebu 31.3.2016  naše su snage osvojile 9.mjesto na prvenstvu.

Bravo! Čestitamo!

Marta Lugarić osvojila je 2.mjesto u disciplini 300 metara za djevojke 7.i 8.razreda.

ČESTITAMO!!!!!!

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 5. 4. 2016. 16:03

Ponosni na našeg učenika

Na Prvenstvu Grada Zagreba u teakwondou u Osnovnoj školi Ivo Andrić učenik Karlo Martinčević osvojio je 2.mjesto

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 8. 12. 2015. 11:38

Uspjeh naših nogometaša

Naši nogometaši osvojili su treće mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba.

U polufinalu prvenstva naši nogometaši su izgubili od OŠ Braće Radić nakon izvođenja penala. Rezultat nakon regularnog dijela utakmice je bio 6:6.

Iako je OŠ Rapska vodila na poluvremenu 4:2, u drugom poluvremenu se naše vodstvo nastavilo (5:4, 6:5), ali nismo uspjeli zadržati rezultatsku prednost koja je bila na našoj strani cijelu utakmicu.

U utakmici za 3. mjesto  pobijedili smo OŠ Lovre pl. Matačića 11:10 (7:2).

Dečki čestitamo! Ostvarili ste veliki rezultat!

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 18. 12. 2014. 11:39

"Kvartovski kros Sigečica" u OŠ Rapska

Plakat kros Sigečica

U subotu 27. rujna 2014. održat će se "Kvartovski kros Sigečica" u OŠ Rapska.

Početak utrke za djecu i početnike je u 10:30h.  Ženska trka počinje u 11h, a muška u 11:40h.

Za glavnu trku se  može prijaviti  online na stranici http://www.adidastrcanje.hr/ i na dan trke kod startnog prostora od 8h do 20 minuta prije početka trke.

Više informacija saznajte na plakatu.

objavio: MIRENA MALJKOVIĆ  datum: 16. 9. 2014. 21:10

Zlato u košarci učenicima OŠ Rapske!

Zajednička fotografija

Učenici OŠ Rapske su u ekipi sa učenicima OŠ G. Viteza osvojili zlato na finalnoj utakmici Male lige KK Cedevite!

Športsko natjecanje za Dan škole

Dan škole smo obilježili natjecanjima u nogometu i graničaru. Sve je prošlo korektno uz jedno natjecateljsko iznenađenje, ali smo se svi jako zabavili. Pogledajete fotogaleriju.

objavio: MATIJA VIDMAR  datum: 10. 5. 2013. 11:38

Športski susreti

Naši učenici na športskim susretima. Fotogalerija.

objavio: MATIJA VIDMAR  datum: 24. 4. 2013. 11:44

Kensai

U našoj školi predstavljena je borilačka disciplina „Kensai“. Možete pogledati fotografije s tog susreta.

objavio: MATIJA VIDMAR  datum: 21. 4. 2013. 17:55

Tjelesna i zdravstvena kultura

Uspjeh košarkaške reprezentacije OŠ Rapska

Košarkašice OŠ Rapska osvojile su drugo mjesto na turniru za najbolju ekipu grada Zagreba!

prvoj razini natjecanja (knock out), košarkašice su svladale:

• OŠ RAPSKA - M.J. ZAGORKE 31:4
  • OŠ RAPSKA - F.K.FRANKOPAN 28:2
  • OŠ RAPSKA -S.S.KRANJČEVIĆ 24:5

drugoj razini natjecanja (igra se u skupini od šest škola, svaka sa svakom) košarkašice su izborile svih šest pobjeda i tako zauzele prvo mjesto u skupini:

• OŠ RAPSKA - TRNSKO 23:18
  • OŠ RAPSKA - BOROVJE 36:6
  • OŠ RAPSKA - TADIJANOVIĆ 2:0 bb
  • OŠ RAPSKA - VUKOMEREC 31:4
  • OŠ RAPSKA - ŽITNJAK 39:20

trećoj razini natjecanja (igra se za što bolje pozicije uoči doigravanja) košarkašice su pobijedile sljedeće škole:

• OŠ RAPSKA - BOROVJE 51:8
  • OŠ RAPSKA - TRNSKO 21:19